درباره ما

درباره ما

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید و در تعامل با چالش ها.

شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. حتما شما هم موافقید در دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، افرادی موفق خواهند بود که بتوانند با چالش ها با روبکردی نوین روبرو شوند و تصمیمات متفاوت و هنجار شکن بگیرند تا آن ها را به سلامت از میان حوادث روزگار به سلامتی به ساحل آرامش برسانند.

تخصص ما در سلزپرو، مجهز کردن شما به مهارتی است که بتوانید به راحتی از پس چالش های پیش روی خود برآیید. با ما همراه شوید تا در یک سفر ماجراجویانه مهترین مهارت قرن حاضر را با هم یاد بگیریم: تصمیم گیری و حل مساله

چشم‌انداز ما

سلزپرو می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌ مهارت های نرم دنیایی باشد که هر روز در حال پیچیده تر شدن و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. ما تلاش داریم، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های نرم حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که ابهام و عدم قطعیت در آن روز به روز در حال افزایش است، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.

آنچه در بخش آموزش های سلزپرو نصیب شما می شود

  • با شرکت در دوره‌های حضوری (در شهرها و استان‌های مختلف ایران) و غیرحضوری (از سراسر دنیا) می‌توانید اصول و روش های تصمیم گیری و حل مساله را یاد بگیرید.
  • می‌توانید با مرور مباحث و انجام تکالیف هر جلسه از دوره، یادگیری خود را در خانه بیازمایید و در جلسات بعدی ضعف‌ها و نیازهای خود را برطرف کنید.
  • در تمام طول دوره از پشتیبانی سامانه اختصاصی، پیام‌رسان و شماره تماس معرفی شده استفاده کنید.

کتاب عادت های میلیون دلاری

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات فرم زیر را وارد نمایید.